-
Mobile Åsane AS:
Servicemarkedssjef
-
Premium Cars Stor-Oslo:
Lotus tekniker
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Mekanikere / Personlig serviceteknikere
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Tekniker
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Produksjonsleder
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Teamleder verksted
-
Premium Cars Stor-Oslo:
Selger
-
Harald A. Møller AS:
Produktspesialist Fabrikksystemer - Servicemarked
-
Harald A. Møller AS:
Produktspesialist support
-
Autoringen Oslo AS:
Bilkonsulent
-
Bilia X:
Driftsleder, Xpeng Høvik
-
RN Nordic:
Regionsjef – Renault, Alpine & Dacia
-
Møller Bil Ensjø:
Mekaniker/tekniker
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør
-
Werksta Norge:
Teknisk leder
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
Bil i Nord:
Volvo-mekaniker
-
HTS Packline AS:
Senior salgsrådgiver
-
Bilia Norge AS:
Bilmekaniker, BMW Skøyen
-
Team Verksted AS:
Mekaniker
-
Porsche Center Bergen:
Tekniker
-
Team Verksted AS:
Mekaniker
-
Premium Cars Stor-Oslo:
Selger
-
Bertel O. Steen Asker & Bærum:
Mekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Mekaniker
-
Autoria Bil AS avdeling Ski:
Bilselger
-
Martiniussens Bilservice AS:
Teknisk kontrollør - Fredrikstad
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
-
BilXtra Skøyen as avd Drammen:
Faglært Bilmekaniker
-
Jæger Automobil AS:
Bilskadetakserer

Formel 2
God sesongstart for Dennis Hauger
Dennis Hauger fikk en god sesongstart for sitt nye team i Formel 2. Men han fikk også smake på medaljens bakside.
Det startet med en god kvalifisering fredag der Dennis noterte fjerde beste tid. Det betyr startspor fire i søndagens hovedløp, og startspor syv i søndagens hovedløp.
– En grei start på helgen, så får vi se hvordan det utvikler seg gjennom løpene. Veigrepet endrer seg veldig etter hvert som F1-bilene kjører og legger igjen gummi, men jeg er fornøyd så langt, sa Dennis etter kvalifiseringen.
I lørdagens løp fikk ikke Dennis den kanonstarten vi ofte har sett, men han holdt bra følge med teten gjennom løpet.
– Jeg prøvde å ikke la meg rive med i begynnelsen av løpet og tenkte hele tiden på å ta best mulig vare på dekkene. Det var veldig trangt inn i første sving og det ble en del knuffing, men heldigvis uten at bilen tok skade, forklarer Dennis.
– Jeg visste det var viktig å holde følge med bilene foran meg samtidig som jeg kjørte så mykt som mulig. Etter halvkjørt løp skjønte jeg at jeg kunne avansere og begynte å plukke plasseringer.
Dennis gjorde en flott jobb på slitte dekk, og avanserte til slutt helt opp til andreplass. Seieren gikk til Ralph Boschung som hadde opparbeidet seg et enormt forsprang på resten av feltet.
– Fra sjette- til andreplass er jeg fornøyd med, men forholder meg kald siden dette bare er sesongens første løp og det gjenstår 27. Men uansett var det godt å starte slik. Jeg må også takke teamet som er en fin gjeng og jobber knallhardt, sier Dennis.
Forhåpningene var store til søndagens løp med startspor tre plasser lengre frem i feltet. Men Dennis fikk en dårlig start og ramlet mange plasser. Det var flere sammenstøt i feltet, men Dennis klarte mesterlig å unngå dem alle.
Vi undret oss derfor hvorfor han kjørte inn i depotet allerede etter første runde. Der ble han stående lenge, og det viste seg at turboen i bilen hadde røket. Dermed blir det ny motor til neste løp som kjøres i Saudi Arabia om to uker.
Vinner av søndagens løp ble Theo Pourchaire som også leder sammendraget foran Ralf Boschung etter helgen. Dennis ligger på 7. plass.