-
Toyota Bilia AS:
Regionsjef Servicemarked
-
Premium Cars Stor-Oslo AS:
Tekniker for Zeekr
-
Bilia Norge AS:
Salgssjef, Volvo Hamar
-
Harald A. Møller AS:
Produktsjef Digital Aftersales
-
Gromstad Bil & Båt:
Daglig leder
-
Mobile Åsane AS:
Servicemarkedssjef
-
Premium Cars Stor-Oslo:
Lotus tekniker
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Mekanikere / Personlig serviceteknikere
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Tekniker
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Produksjonsleder
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Teamleder verksted
-
Premium Cars Stor-Oslo:
Selger
-
Harald A. Møller AS:
Produktspesialist support
-
Autoringen Oslo AS:
Bilkonsulent
-
Bilia X:
Driftsleder, Xpeng Høvik
-
RN Nordic:
Regionsjef – Renault, Alpine & Dacia
-
Møller Bil Ensjø:
Mekaniker/tekniker
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør
-
Werksta Norge:
Teknisk leder
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
Bil i Nord:
Volvo-mekaniker
-
HTS Packline AS:
Senior salgsrådgiver
-
Bilia Norge AS:
Bilmekaniker, BMW Skøyen
-
Team Verksted AS:
Mekaniker
-
Porsche Center Bergen:
Tekniker
-
Team Verksted AS:
Mekaniker
-
Premium Cars Stor-Oslo:
Selger
-
Bertel O. Steen Asker & Bærum:
Mekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Mekaniker
-
Autoria Bil AS avdeling Ski:
Bilselger
-
Martiniussens Bilservice AS:
Teknisk kontrollør - Fredrikstad
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
-
Jæger Automobil AS:
Bilskadetakserer
Seier for Stian Paulsen
Stian Paulsen tok en suveren seier i lørdagens race i Seat Leon Eurocup på Nürburgring. Dermed leder han også serien.


En hoppende glad Stian Paulsen øverst på seierspallen:
Stian hadde sikret seg pole position i fredagens kvalifisering, og i lørdagens race stakk han i tet allerede i starten. Denne posisjonen holdt han gjennom hele løpet og vant til slutt med en margin på 7,5 sekunder til nærmeste utfordrer.
Nordmannen viste seg som en mester på den regnvåte banen og tok med dette sin andre seier for året og den femte totalt i serien.
Stian drifter sitt eget team med hjelp fra en kameratgjeng, i tøff konkurranse med profesjonelle team.
Med seieren gikk Stian Paulsen til tet i cupen med 63 poeng, 5 mer enn nærmeste utfordrer, Pol Rosell.
-Jeg er meget fornøyd og visste fra start at jeg hadde gode muligheter for seier om jeg holdt bilen på veien under de vanskelige forholdene, sier Stian.
-Jeg var komfortabel på tross av været. Allerede på første runde åpnet jeg en luke på mer enn et sekund til resten av feltet, så jeg visste at jeg kunne kjøre i et tempo som tok vare på dekkene gjennom løpet. Det gikk mykt og fint, og jeg trengte aldri pushe for hardt.
Seier i lørdagens løp betydde at Paulsen fikk startspor åtte i søndagens løp mens hans nærmeste utfordrer, Pol Rosell, hadde startspor to.
Rosell hadde en avkjøring allerede på første runde og måtte bryte. Stian hadde også et sammenstøt med en konkurrent i forsøk på en forbikjøring. Bilen fikk skader i fronten etter sammenstøtet, men Stian klarte mesterlig å forsvare 7. plass gjennom 11 av løpets 12 runder.
Han måtte imidlertid bryte på aller siste runde og ble dermed poengløs i dette løpet. Det gjenstår to løpshelger av årets sesong for Stian Paulsen, Monza 3. og 4. oktober og Barcelona 31. oktober og 1. november.