-
Toyota Bilia AS:
Regionsjef Servicemarked
-
Premium Cars Stor-Oslo AS:
Tekniker for Zeekr
-
Bilia Norge AS:
Salgssjef, Volvo Hamar
-
Harald A. Møller AS:
Produktsjef Digital Aftersales
-
Gromstad Bil & Båt:
Daglig leder
-
Mobile Åsane AS:
Servicemarkedssjef
-
Premium Cars Stor-Oslo:
Lotus tekniker
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Mekanikere / Personlig serviceteknikere
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Tekniker
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Produksjonsleder
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Teamleder verksted
-
Premium Cars Stor-Oslo:
Selger
-
Harald A. Møller AS:
Produktspesialist support
-
Autoringen Oslo AS:
Bilkonsulent
-
Bilia X:
Driftsleder, Xpeng Høvik
-
RN Nordic:
Regionsjef – Renault, Alpine & Dacia
-
Møller Bil Ensjø:
Mekaniker/tekniker
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør
-
Werksta Norge:
Teknisk leder
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
Bil i Nord:
Volvo-mekaniker
-
HTS Packline AS:
Senior salgsrådgiver
-
Bilia Norge AS:
Bilmekaniker, BMW Skøyen
-
Team Verksted AS:
Mekaniker
-
Porsche Center Bergen:
Tekniker
-
Team Verksted AS:
Mekaniker
-
Premium Cars Stor-Oslo:
Selger
-
Bertel O. Steen Asker & Bærum:
Mekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Mekaniker
-
Autoria Bil AS avdeling Ski:
Bilselger
-
Martiniussens Bilservice AS:
Teknisk kontrollør - Fredrikstad
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
-
Jæger Automobil AS:
Bilskadetakserer
Ny norsk Chevrolet-importør
Det har vært lite aktivitet rundt Chevrolet de siste årene, men nå kommer en ny importør på banen for å blåse nytt liv i merket.

Chevrolet-modellene har de siste årene vært importert av Motor Gruppen, en naturlig følge av at de i sin tid importerte Daewoo – den koreanske produsenten som ble overtatt av GM.
Men de koreanske småbilene ble aldri noen suksess i Norge, og Motor Gruppen har lenge signalisert at de ønsket å kvitte seg med agenturet for å konsentrere innsatsen om sine hovedmerker, Mitsubishi og Renault.
Nå er det klart at eierne bak DAF Norge AS og Ssangyong Norge AS blir importør for Chevrolet i Norge. Avtalene med General Motor er underskrevet, og den nye importøren starter opp første halvdel av 2012.
- Planen er å få på plass 30 forhandlere i løpet av første halvår 2012. Det skal senere økes til 50, sier adm. direktør Kai V. Abrahamsen i det nye selskapet Chevrolet Norge AS.
- Chevrolet passer perfekt i vår produktportefølje. Det ikke bare bekrefter vår posisjon som importør av vare- og lastebiler, men også at vi satser på personbiler, sier Abrahamsen.
Det ruller i dag ca. 4.500 Chevrolet/Daewoo på norske veier. Den nye importøren lover at eierne av disse ikke skal merke noen forandring på garanti, service eller deleleveranser.
Chevrolet har i dag en serie moderne biler, ikke minst lekre Cruze som bør appellere også til norske bilkjøpere.
LES OGSÅ: From Australia with Love